Projekt szkoleniowy – CERTYFIKAT Związku Szkółkarzy Polskich – został zainicjowany w marcu 2017 i do końca roku odbyły się 4 edycje, dając 53 absolwentów, którzy uzyskali 


Związek Szkółkarzy Polskich poświadcza, że osoby, które zdobyły CERTYFIKAT posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu:
• znajomości podstawowych gatunków roślin ozdobnych oraz parametrów jakościowych,
• sadzenia i pielęgnacji roślin po posadzeniu oraz w cyklu rocznym,
• interpretacji planów i specyfikacji,
• umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu w terenie.

Przedstawiamy absolwentów, którzy wyrazili zgodę na udostępnianie danych:

imię i nazwisko firma miejscowość kontakt
Michalina ALEKSANDROWICZ SEMINI sp. z o.o. Wrocław

www.semini.pl

Marta AUGUSTOWSKA STREFA OGRODU Kalisz www.projektowanieogrodow.kalisz.pl
Artur BASA Geopark Kielce - Ogród Botaniczny Kielce Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata BĘBENEK DOM-SERWIS Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waldemar BLOCH Fagus Sp. z o.o. Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa BONIECKA-CIECHANOWICZ ZIELONA ZATOKA Poznań www.zatoka-zieleni.pl
Przemysław BUĆKO L.Z.U. LASBUD sp. z o.o. Białystok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aniela BULA BILPOL-KUŻAJ SP. K. Chorzów www.bilpol.pl
Rafał BURY   Skierniewice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sławomir GĄSKA Fagus Sp. z o.o. Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gabriela GRALA-KWIATKOWSKA LubimyOgrody.pl Kadzidło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna GROBELKIEWICZ Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Łódź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł DEWERENDA GEOPARK Kielce Kielce www.geopark-kielce.pl
Beniamin DURAY FABRYKA ZIELENI sp. z o.o. Gdańsk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika DURAY FABRYKA ZIELENI sp. z o.o. Gdańsk www.fabrykazieleni.com
Piotr GLUBA Miasto Łódź Łódź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam GRZYB AG-COMPLEX Sp. z o.o. Warszawa www.ag-complex.com.pl
Dariusz HOFT BEREZIŃSCY - Projektowanie Ogrodów Tuszyn www.berezinski.pl
Dariusz JAKUBOWSKI Fagus Sp. z o.o. Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota JASEK   Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lilianna JĘDRZEJCZAK   Poznań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr KĄCKI Fagus Sp. z o.o. Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ewa KOLBUSZ Pirus S.C. Michał Jąkalski i Wspólnicy Mierzeszyn Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam KOŁOWIECKI Administracja Osiedla SADYBA Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anida KOSTRZEWA Zakład Ochrony Środowiska Świnoujście www.zosmiedzyzdroje.pl
Anna KOSYRA OGRODYZACJA Okuniew www.ogrodyzacja.pl
Piotr KRUK TERENY ZIELENI Piotr Kruk Korczew Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata KRYZIŃSKA Miasto Łódź Łódź www.uml.lodz.pl
Marek KUŻAJ BILPOL-KUŻAJ sp.k. Chorzów www.bilpol.pl
Katarzyna MARCINKOWSKA   Oława Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta MATUSZCZYK Forino Projekt Wierzhcosławice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anita MIODUSZEWSKA Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola M.St. Warszawy Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz NIEWIŃSKI   Wrocław Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inga NOWAKOWSKA Miasto Łódź Łódź www.uml.lodz.pl
Marcin SOBOLSKI P.U.P. JES Marcin Sobolski Częstochowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna SOCHA GEOPARK Kielce Kielce www.geopark-kielce.pl
Radosław TADAJEWSKI AG-COMPLEX sp. z o.o. Warszawa www.ag-complex.com.pl
Małgorzata TRACZEWSKA POLSUPER Sp. z o.o. Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka WAWRZENIECKA CLEAN & SAFTY Piotr Wawrzeniecki Izabelin www.cleanandsafety.pl
Helena ZIELIŃSKA HELENA ZIELIŃSKA Gdańsk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Malwina ZIELIŃSKA Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych GNIEWOWO Gniewowo www.szkolkagniewowo.pl
Łukasz ŻELECH F.U.H. ELWI Łukasz Żelech Żórawki www.elwi-gryfino.pl


Szkolenie z CERTYFIKATEM ZSzP:

jest oparte i zgodne z „Zaleceniami Jakościowymi Związku Szkółkarzy Polskich”, które otrzymały w 2017 r. rekomendacje Ministerstwa Rolnictwa. Zalecenia te są używane jako wytyczne do przetargów,
zapewnia wartościowy i interesujący program przygotowany oraz przedstawiony przez doświadczonych praktyków i nauczycieli akademickich,

jest przeprowadzane w efektywnej formie - małe grupy, od 12 do 20 osób, dają możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi podczas zajęć teoretycznych i terenowych,

daje możliwość nawiązanie nowych kontaktów branżowych, wymiany doświadczeń i zdobycia informacji oraz rozwiązania konkretnych problemów,
jako podstawowe materiały szkoleniowe wykorzystuje – „Katalog Roślin polecanych przez Związek Szkółkarzy Polskich”, „Zalecenia Jakościowe Związku Szkółkarzy Polskich”, prezentacje i zadania przygotowane przez prowadzących,
podczas zajęć terenowych w szkółce uczestnicy uczą się jak ocenić jakość, jakie parametry o niej decydują i co ma wpływ na cenę roślin – argumenty dla inwestora,
uwiarygadnia kompetencje zawodowe,
jest dofinansowane – Agencja Promocji Zieleni - organizator szkolenia jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00266/2017 (możliwość dofinansowania z urzędu pracy).


Związek Szkółkarzy Polskich
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.
tel. (22) 435 47 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com